XII Puchar Przechodni Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce

Już po raz dwunasty Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach gościł młodych piłkarzy szkół podstawowych, którzy na boisku walczyli o Puchar Przechodni Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce. W tegorocznej edycji Turnieju wzięło udział 6 drużyn ze szkół z: Daleszyc, Sukowa, Brzechowa, Słopca, Sierakowa i Mójczy.
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, w sumie odbyło się 15 – momentami niezwykle wyrównanych – spotkań. Do ostatniej kolejki nie wiadomo było w czyje ręce trafi Puchar. Ostatecznie trofeum zdobyli zawodnicy ze szkoły podstawowej z Sukowa, którzy na koncie mieli jeden remis ( z drużyną z Mójczy) oraz cztery zwycięstwa.

Na zakończenie rozgrywek Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce Pan Piotr Ferens w imieniu Burmistrza podziękował wszystkim uczestnikom za udział i grę „Fair Play”. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzca tytułowy Puchar, którego bronić będą za rok. Ponadto przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został Igor Rączka ze Słopca a najbardziej wartościowym piłkarzem -Wiktor Pogłódek z SP Suków.
Profesjonalną obsługę sędziowską zapewnił Paweł Toboła oraz Seweryn Kaleta z MGKS Spartakus Aureus Daleszyce. Koordynatorem zawodów był gminny instruktor ds. sportu – Zbigniew Witka.
Wszystkim składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy za rok.

XII Puchar Przechodni Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce

XII Puchar Przechodni Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce

You must be logged in to post a comment.