FERIE 2019

FERIE 2019

„To nie nuda, to zabawa! Ferie z nami – super sprawa”. Pod takim hasłem przebiegły tegoroczne ferie zimowe współorganizowane przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach. Rozpoczęły się tanecznym krokiem od balu karnawałowego. Tego dnia na hali MGOK można było spotkać małego spidermana, mnóstwo pięknych księżniczek i dzielnych policjantów a nawet wszędobylską biedronkę. Do zabawy zachęcały dzieci animatorki z „Bajkowej krainy”. Ponadto podopieczni naszych świetlic brali udział w zajęciach plastycznych, deoupage’u oraz warsztatów kulinarnych.

Podczas całych ferii nasi milusińscy korzystali także z atrakcji przygotowanych przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną w Daleszycach, Świetlicę Integracyjno-Wspierającą „Promyczek”, Miejsko Gminny Żłobek oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Daleszycach a były to m.in. teatr cieni, turniej piłkarski, przedstawienie „Śpiewające biblioteki”.
Na zakończenie ferii zorganizowano Dzień Sportu, który rozruszał wszystkich zimowych leniuszków, wzięli oni udział w licznych konkurencjach sportowych i sprawnościowych. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy i mogli skosztować pysznego tortu zrobionego specjalnie na tę okazję.

You must be logged in to post a comment.