BAJKOWO I KOLOROWO

BAJKOWO I KOLOROWO

Po raz kolejny z dużą pompą odchodziliśmy w gminie Dzień Dziecka, zorganizowany 2 czerwca na rynku w Daleszycach. Bogaty i różnorodny program okazał się niezwykle ciekawą propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny. Wydarzenie obfitowało w liczne występy artystyczne oraz gry i zabawy z animatorami przebranymi za Myszkę Mickey i Minnie oraz szczudlarza, który wykonywał balonowe zwierzaki i wielkie bańki mydlane.

Wydarzenie rozpoczęli aktorzy z teatru theArt zapraszając dzieci do wspólnej zabawy pod hasłem ‘’W Krainie Minionków’’. Następnie odbył się pokaz karate Klubu Karate Kyokushin Chikara. Tego wyjątkowego dnia nie mogło zabraknąć na scenie tych starszych jak i najmłodszych. Swój program wokalny zaprezentował Zespół ‘’Wybranieccy’’. Kolorowe i taneczne popisy dały czterolatki oraz sześciolatki z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Daleszycach, a także Zespół Taneczny ‘’Kryształki’’. Została przedstawiona także prelekcja przez pracowników Nadleśnictwa Daleszyce. Program umilił barwny występ Zespołu ‘’Mażoretki’’, działający przy OSP i MGOK Daleszyce. Całą uroczystość zamknęło przedstawienie Bajki ‘’Rzepka’’ – wykonane przez pracowników samorządowych.

Wszystkie dzieci uczestniczące w tegorocznych obchodach mogły bezpłatnie korzystać z atrakcji takich jak: dmuchańce, zjeżdżalnie, fotobudka. Dodatkowymi atrakcjami były stoiska przygotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach, Świetlicę Integracyjno – Wspierającą ‘’Promyczek’’, Klubu Wolontariatu, Grupę Wsparcia, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach, Uczniowski Klub Sportowy Sparta Daleszyce, Spartakus Daleszyce, Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną w Daleszycach, Miejsko Gminny Żłobek w Daleszycach oraz Nadleśnictwo Daleszycce. Nie zawiedli także druhowie z jednostki OSP Daleszyce pokazując najmłodszym sprzęt bojowy.

Dziękujemy za obecność i serdecznie zapraszamy za rok!!!

You must be logged in to post a comment.